Blog > Komentarze do wpisu

Zrób coś dla siebie ;)

Witajcie

co zrobiłyście dziś tylko i wyłącznie dla siebie? Ja w końcu poszłam do fryzjera i pozbyłam się resztek tragicznej trwałej, ufarbowałam włosy i od razu zaczęłam uśmiechać się do siebie w lustrze, wyglądam jak człowiek ;) Gdy wróci mój M to mnie nie pozna w tym drapieżnym odcieniu czerwieni. Ponad to zaliczyłam 2 dzień treningowego wyzwania, pozostało już tylko 68 ;p Jestem dumna i z przyjemnością stwierdzam, że dzisiejszego dnia zrobiłam dla siebie dużo.

Przeczytałam w pewnej gazecie całkiem ciekawy artykuł na temat dbania o siebie, ale nie w sferze zewnętrznej a w wewnętrznej, chyba postaram się stosować do podanych w nim porad. Przede wszystkim muszę lepiej o sobie mówić i myśleć, autorka artykułu słusznie pokazała, że najczęściej to my same obniżamy swoją samoocenę i jesteśmy wobec siebie zbyt krytyczne. Aby rozwiązać ten problem zostały podane dwie opcje:

1. Dbaj o swoje wewnętrzne dziecko

2. Dbaj o siebie jak o swoja przyjaciółkę

Ja osobiście zdecydowanie bardziej skłaniam się do wersji drugiej ( nie przepadam za dziećmi ;p) i od dziś nie będę mówiła o sobie rzeczy, których nie powiedziałabym przyjaciółce na jej temat. Zobaczymy czy ułatwi mi to drogę do samozadowolenia.

piątek, 11 października 2013, walczacazprzeciwnosciami

Polecane wpisy

  • 10 dzień

    10 dzień wyzwania z Mel B za mną, jestem jeden trening do tyłu z powodu odwiedzin koleżanki ale poza tym idzie mi całkiem nieźle. Spektakularnej poprawy kondycj

  • Początek ;)

    Cześć. Mam na imię Milena. Rozpoczynam pisanie bloga aby zmotywować się do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Od jakiegoś czasu ogarnia mnie poczucie beznadziei,