Blog > Komentarze do wpisu

Początek ;)

Cześć.

Mam na imię Milena. Rozpoczynam pisanie bloga aby zmotywować się do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Od jakiegoś czasu ogarnia mnie poczucie beznadziei, braku sensu, dostrzegam w swojej egzystencji więcej wad niż zalet. Krótko mówiąc jestem nieszczęśliwa. Mam okropną pracę, skończyłam byle jakie studia i jeszcze nie obroniłam pracy dyplomowej, po przeprowadzce zostałam odcięta od znajomych i zżera mnie samotność i nuda. Gdyby nie obecność wspaniałego mężczyzny u boku pewnie byłaby już ciężkim przypadkiem depresji. Mam dość tego, że życie przelatuje mi przez palce, podczas gdy ja bezczynnie siedzę na kanapie.

Dotarło do mnie, że to jak wygląda moja codzienność zależy ode mnie i muszę w sobie znaleźć siłę by pokierować swoim życiem tak bym była zadowolona. Mam nadzieję, że prowadzenie bloga będzie moją motywacją. Postaram się planować tu swoje dni i dzielić się swoimi spostrzeżeniami i odczuciami. Wpisy będą przeróżne, ponieważ nie chcę być monotematyczna. 

DOSYĆ MARNOWANIA CZASU I MŁODOŚCI!!! Mam 22 lata pora zacząć żyć ;) A więc:

1. codziennie 2h poświęcone na pisanie pracy licencjackiej, najwyższa pora zakończyć ten etap

2. trening 4-5 razy w tygodniu

3. zdrowe odżywianie i większa dbałość o wygląd

4. 6h tygodniowo poświęcone na naukę angielskiego

5. wyeliminowanie złych myśli, optymizm i jeszcze raz optymizm

6. więcej czytania mniej oglądania

Na tą chwilę to wszystko co przyszło mi do głowy;) Liczę na to, że te z pozoru łatwe do zrealizowania cele pomogą wyrwać mi się z rutyny. Postaram się na bieżąco opisywać swoje postępy. Trzymajcie za mnie kciuki podczas mojej drogi do samozadowolenia i przyłączajcie się jeśli macie ochotę ;)

wtorek, 08 października 2013, walczacazprzeciwnosciami

Polecane wpisy

Komentarze
2013/10/09 13:30:28
Trzymam kciuki :))